دبیر جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران از فعالیت های قرارگاه تحول اجتماعی محله های منطقه 19 تهران بازدید و از نزدیک با اقدامات و تلاشهای این مجموعه آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی شهر تهران، حجت الاسلام و المسلمین دانایی و هیئت همراه در این بازدید حاضر و مسئول قرارگاه تحول اجتماعی آقای محسن صیاد، گزارشی از وضعیت محله، فعالیت‌ها، اولویت‌ها، اقدامات و نیازهای هرمحله را ارائه کردند.

دبیر جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران در این بازدید با تاکید بر اولویت شناسایی و یافتن آسیب های اجتماعی در سطح محلات، در سخنانی گفت:

فعالیت های مردمی از دل خود مردم می جوشد و یکی از اهداف جبهه مردمی انقلاب اسلامی این است که مردم فعال و توانمند را به میدان فعالیت بیاورد.

حجت الاسلام دانایی تاکید کرد:

همراهی، هم‌افزایی و اشتراک گذاری تجربه های موفق در محلات و مناطق گوناگون با یکدیگر علاوه بر حل مسائل اجتماعی و معضلات محله و منطقه، منجر به توسعه و افزایش راندمان خدمت به مردم و فعالیت های گوناگون در محلات خواهد شد.

وی ادامه داد:

فعالیت و انسجام مردم در این محله ها به مراتب دیده می‌شود و وظیفه ما علاوه بر آسیب شناسی، کمک به افزایش رفاه مردم و حل مشکلات معیشتی آنان و همینطور فعالیت های مردم پایه با مشارکت و حضور خود مردم جامعه است.

دبیر جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران و همراهان در این بازدید از محله های نعمت آباد، شهید کاظمی و گلزار شهدای گمنام این محله دیدن کردند و علاوه بر حضور و آشنایی با مجموعه های فرهنگی، اجتماعی محلات، سرای محله، موسسات خیریه و…در محفل نورانی روضه خانگی که در مقابل درب منزل یکی از شهدای دفاع مقدس برپاشده بود، حضور یافتند.

قرارگاه تحول اجتماعی

قرارگاه تحول اجتماعی