بازدید دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی تهران از مرکز جامع توانبخشی یارا

حجت‌الاسلام دانایی دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی تهران با هدف آشنایی با ظرفیت های همکاری و همیاری از مرکز جامع توانبخشی یارا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی شهر تهران، حجت الاسلام و المسلمین دانایی و هیئت همراه ایشان در این دیدار که به منظور شناخت هرچه بیشتر ظرفیت‌ها و شیوه‌های همیاری و همکاری انجام شد از بخش های مختلف این مرکز بازدید و در سخنانی گفت:

ظرفیت نیروهای انقلابی در تهران می تواند تحولی عظیم در فرهنگ و مسائل اجتماعی کشور ایجاد کند.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام و المسلمین دانایی به تشریح اهداف، برنامه ها، فعالیت های جبهه انقلاب و ظرفیت های جبهه در تهران پرداخت و اضافه کرد:

لازمه کار، ورود نیروهای توانمند انقلابی در سطوح مختلف جامعه است و حضور نیروهای انقلابی علاوه بر خدمت رسانی، بصیرت افزایی و امید آفرینی به مردم در سطح جامعه است.

ایشان بر ادامه همکاری‌ها با این مرکز تاکید کرد و ادامه داد:

حمایت از قشر ضعیف جامعه در موضوع سلامت بسیار حائز اهمیت است. هدف جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران این است که جهادگران، این عرصه را در سطح قشر مستضعف جامعه متمرکز سازند.

حجت الاسلام دانایی بخشی از ظرفیت های فعالیت نیروهای انقلابی را تشریح و آمادگی این جبهه برای یاری رساندن به اقشار نیازمند جامعه به ویژه توانبخشان را اعلام کرد.

براساس این گزارش در این بازدید، مسئول مرکز جامع توانبخشی یارا با قدردانی و ابراز خرسندی از حضور دبیر جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران در این مرکز از بیانات ایشان استقبال و بر تداوم همکاری‌ها و اقدامات مشترک در راستای خدمت به توانبخشان تاکید مضاعف کرد.