حضورحجت الاسلام دانایی دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی تهران در نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی و قائم مقام ستاد ملی مقابله با کرونا، با فعالان گروه‌های جهادی.

در پی فرمان مقام معظم رهبری در خصوص ورود نیروهای مردمی و جهادی به میدان مبارزه با #بیماری_کرونا غروب امروز جلسه مشترک #گروههای_جهادی و تشکل های مردمی با حضور امیر حسین قاضی زاده هاشمی نایب رییس مجلس شورای اسلامی، مهدی شریفیان، روح‌اله نجابت، سیداحسان قاضی زاده هاشمی و مالک شریعتی نیاسر و دکتر حریرچی قائم مقام ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار شد.

دکتر قاضی زاده هاشمی با اشاره به هدف از تشکیل نشست امروز گفت: ایجاد یک ارتباط ساختارمند میان ستاد ملی مقابله با کرونا با گروه های جهادی و مردمی ضروری بود؛ از این رو به نظر من برای پیشبرد اهداف و برنامه ها و استفاده از ظرفیت های گسترده های گروه های جهادی، باید یک قرارگاه مردمی تشکیل شده و آن قرارگاه در ستاد ملی به رسمیت شناخته شود.

در ادامه جلسه، نمایندگان گروه های جهادی و مردمی به ارائه دغدغه ها و راهکارهای پیشرو جهت پیشگیری و امدادرسانی به کادر درمان را بیان کردند.

مقرر شد کمیته مردمی قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با بیماری کرونا تشکیل گردد تا ضمن دریافت نیازهای ستاد ملی کرونا تمامی ظرفیت های مردمی و جهادی تا ضمن دریافت نیازهای ستاد ملی کرونا تمامی ظرفیت های مردمی و جهادی در اختیار این قرارگاه و ستاد قرار بگیرد.

همچنین مقرر شد ستاد ملی مقابله با کرونا قرارگاه مردمی را به رسمیت بشناسد.