نشست مشترکی میان مسئولان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با مدیران رادیو تهران پیرامون فعالیتها و اقدامات مشترک رسانه ای در دفترجبهه تهران برگزار شد.

اهداف، برنامه‌ها، فعالیت‌ها و ظرفیت‌های جبهه فرهنگی تهران

به گزارش روابط عمومی جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران در این نشست حجت الاسلام و المسلمین دانایی در سخنانی به تشریح اهداف، برنامه ها، فعالیت ها و ظرفیت های جبهه فرهنگی تهران پرداخت و گفت:

خوشبختانه در کمتر از یکسالی که از تشکیل جبهه در تهران می گذرد، در بخش های مختلفی ازجمله فعالیت منسجم، هدفمند و هوشمندانه در قالب مدافعان سلامت تهران و هم‌افزایی مجموعه‌های فرهنگی، انقلابی کارهایی کم سابقه صورت گرفته است.

حجت الاسلام دانایی دبیر جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران اضافه کرد:

در بیش از 242 محله تهران فعالیت های متعدد خدمت رسانی، کمک مومنامه و رزمایش مواسات و همدلی، تولید و توزیع اقلام بهداشتی و همراهی با مردم صورت گرفت که همانند دوران دفاع مقدس با همراهی و مشارکت وسیع مردم و به ویژه نسل جوان و نوجوان و طلاب عزیز تهران همراه بوده است.

وی در ادامه اضافه کرد:

در ماه محرم و صفر نیز طرح روضه خانگی با هدف گرامیداشت شعائر اسلامی و احیای سنت حسنه روضه خانگی را در مناطق و محلات مختلف تهران داشتیم که همچنان نیز ادامه دارد.

حجت الاسلام دانایی بر این نکته تاکید کرد که روند جاری و برنامه در دست اقدام بحث موکب سلامت در مناطق و محلات مختلف تهران است که در تعدادی از محلات نیز فعال شده است و علاوه بر پایش و معاینه مردم، اقلام بهداشتی و مقابله ای با کرونا با نازلترین قیمت در اختیار مردم قرار می گیرد.

حجت الاسلام دانایی بر لزوم فعالیت رسانه ای میان جبهه تهران و رادیو تهران که از رادیوهای پرشنونده به ویژه برای شهروندان تهران است تاکید و خواستار تعامل بیشتر با جبهه انقلاب اسلامی تهران شد.

دکتر صحراگرد مدیر رادیو تهران

در این جلسه دکتر صحراگرد مدیر رادیو تهران نیز با ابراز خرسندی از این نشست، بخشی از فعالیت های رادیو تهران را در ایام مختلف به ویژه ایام کرونا، ماه محرم، رزمایش همدلی و مواسات و… را تشریح کرد و گفت:

خرسندخواهیم شد با مجموعه انقلابی، پای کار و تلاشگر جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران تعاملی بیشتر و هم افزا داشته باشیم.

وی بر تهیه برنامه های مشترک، پوشش برنامه ها و زحمات دوستان و تلاشگران این عرصه و اقدامات مشترک تاکید کرد.

در این نشست حجت الاسلام کاوه ناظر پخش رادیو تهران، دکتر امیری مدیر پخش رویدادها ، دکتر محمودی مدیر پخش رادیو تهران ، حسین دلاوری مسئول رسانه بنیاد خاتم الاوصیاء(ص) و حجت الاسلام اصفهانی از عملیات جبهه فرهنگی، اجتماعی تهران حضور داشتند، راههای همکاری و تعامل بیشتر بررسی شد