یکشنبه ۲۵ آبان ۹۹

اجتماع عملیاتی ۱۴۰ مسئول محله قرارگاه مردمی مدافعان سلامت تهران بزرگ درسالن همایش مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزارشد.

دراین اجتماع که به دلیل تشریح عملیات‌های مبارزه با انتشار ویروس منحوس برگزارشد، حجت الاسلام دانایی دبیرقرارگاه مردمی مدافعان سلامت تهران ضمن خیرمقدم به حاضرین گزارشی را از روند ارتباط با دستگاه ها، نهادها و نشست‌های گروه‌های مردمی که باهدف طراحی عملیات موج سوم مبارزه باکرونا برگزارگردیده ،بیان کرد. همچنین حجت الاسلام ازمسئولین محلات جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی تهران بزرگ درخواست کرد تا برای لبیک به فرمان امام خامنه‌ای حفظه الله تعالی، باتمامی ظرفیت‌های خود به میدان قدم گذارند.

در ادامه این تجمع حاج عظیم ابراهیم‌پورفرمانده سابق قرارگاه پیشرفت وآبادانی کشور با برشمردن اهداف دشمن از ایجاد شرایط کنونی، حضور مسئولین محلات را در عملیاتهای میدانی محله محور را با برکت و اثرگذار دانست.

در بخش دیگری ازاین اجتماع آقای سعید سعادتی، معاون عملیات ومسئول اتاق وضعیت قرارگاه به تشریح عملیاتهای موردنیاز و طراحی شده مدافعان سلامت پرداخت.

آقای دکتر میرزایی مسئول سلامت قرارگاه نیز اهداف عملیاتهای سلامت محور را بیان کرد و در آخر سخنان خودش به سوالات حاضرین دراین خصوص پاسخ داد.

ارتباط تلفنی با حاج حسین یکتا و بیانات پدرشهید محمدحسین حدادیان از بخش‌های ویژه‌ای بود که در این اجتماع مورد توجه وعنایت عزیزان قرار گرفت.

در بخش پایانی اجتماع، نوجوان ذاکراهل بیت، عطاء سعادتی به روضه خوانی پرداخت.

شایان ذکر است که ازاین پس ودرآستانه آغاز عملیات محله محوری مدافعان سلامت تهران، دیدارهای میدانی مسئولین قرارگاه با نیروهای مخلص مردمی رنگ و بوی خاصی خواهد گرفت.